Випуск від 12.10.2018 (17:30)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 11.10.2018 (22:00)

Істерика й погроза релігійною війною. Так агресивно російські політики й церковники — відреагували на рішення Вселенського патріархату — надати незалежність Українській церкві. Поки в Кремлі обурюються, в України наступний етап — всі православні церкви мають зібратися на Собор, обрати голову нової помісної церкви. Й уже потім — її предстоятель отримає Томос — офіційний документ про автокефалію.

Напружена ситуація між православними церквами — сьогодні і є темою опитування в Телепорталі. Й питання таке: Чи будуть масові протистояння за храми в Україні?

Віником по обличчю та з матюччям — на немічного старенького. Під Харковом персонал пансіонату для літніх людей — принижував безпомічних пацієнтів. Один із таких епізодів  зафіксовано на відео. Ще й самі санітарки зафільмували ці знущання. Жінка, що залякувала дідуся, твердить — той, нібито, зухвало до неї залицявся.

Інтенсивність вибухів в арсеналі біля Ічні — знову посилилася, кажуть у Міноборони, бо здійнявся вітер, який роздмухує осередки вогню. Там працює пожежна техніка. Крім того, триває розмінування 10-ти населених пунктів — поблизу зброярні.

А наш Борис Сачалко побував у Павлівці, на Вінниччині. Рік тому це село чи не найбільше постраждало від вибухів на військових складах біля Калинівки. Тоді влада обіцяла, що допоможе людям — відновити оселі.

Колись на великій сцені вона співала про молодість і кохання. А тепер — на фронті, полігонах та в шпиталях — про війну й утрати. Героїня останньої серії спецпроекту «Вікон» «Запроси мене з війни» — співачка й волонтерка Алла Мартинюк.

На фронті — без втрат. Хоча активність ворога — там не слабшає. За добу 27 обстрілів. Усі —прицільні. Третину з-поміж них — бойовики здійснили із забороненого мінськими домовленостями озброєння.

А тепер хвилиною мовчання вшануймо бійців, що полягли на фронті. За тиждень — маємо аж п’ять втрат. Цього разу  серед імен — і жіноче. На передовій загинула військова 92-ої окремої механізованої бригади — Олеся Бакланова. Дівчині було всього 19.