Випуск від 14.11.2018 (17:30) | 14.11.2018 | 2018

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 13.11.2018 (22:00)

10-ти бальні затори, сотні аварій і зіпсовані нерви. У столиці, як і прогнозували синоптики — заснІжило. Міська влада напередодні закликала водіїв не виїжджати власним транспортом, а скористатися громадським. Однак водії ці застереження зігнорували. Більше того — багато кермувальників вирушили на дороги на літній гумі.

Святкування дня народження доньки віце-мера обернулося трагедією. У Куп‘янську на Харківщині підлітки взяли батьківську автівку, аби розвезти по домівках дівчат після бучної вечірки. 16-річна Катя до свого будинку не доїхала 200 метрів. Вона загинула у ДТП: із кермуванням 17-річний водій, який навіть не мав іще прав — не впорався. За попередніми висновками медиків — хлопець був нетверезий.

Сміла замерзає. На Черкащині місто, яке налічує 68 тисяч мешканців — усе ще без тепла. Люди виходили на мітинги, перекривали дороги. Однак марно. А все через борг приватної теплопостачальної організації. Вона завинила Нафтогазу понад 80 мільйонів гривень і вже п’ять років їх не віддає.

Діставшися столиці, жителі Сміли влаштували мітинг під Кабінетом міністрів — з вимогою невідкладно дати місту тепло. Сміляни вимагали зустрічі з урядниками та прем’єром, і ледь не перекрили дорогу просто в центрі Києва.

Уже на самому засіданні уряду – прем’єр пригрозив перевиборами і кримінальними справами – місцевим урядникам Сміли за відсутнє тепло. Окрім цього — Гройсман досить різко висловився на адресу керівника змерзлої Шепетівки, де ситуація схожа. І озвучив свій варіант — як швидко дати людям опалення.

Холоднеча не лише у Смілі. Повноцінний опалювальний сезон ніяк не розпочнеться у частині Херсона та на Дніпропетровщині. На вимушені канікули зачиняють школи, дитячі садки. Мерзнуть у своїх квартирах і містяни.

Шанс на життя. 15 мільйонів малюків у світі — народжуються передчасно. І з них — близько 20 тисяч — в Україні. Таким немовлятам часто дають невтішні прогнози. Тому для них украй важлива своєчасна допомога лікарів та сучасне обладнання для реабілітації. Ще один центр допомоги новонародженим — «Колиски надії» – де є все необхідне для порятунку недоношених діток — відкрив сьогодні у Львові Фонд Віктора Пінчука. В Україні такий центр уже 34-й. Завдяки “Колискам” вдалося врятувати майже 46 тисяч немовлят.

Моторошна трагедія на Запоріжжі: там насмерть вчаділи одразу троє маленьких діток. Сестрички та братик – опинились у вогняній пастці у власному будинку, коли мама поїхала на роботу й замкнула їх у хаті. Малеча сподівалася сховатися від полум`я в іншій кімнаті, та — марно.

П’яні водії за кермом «швидкої». У Миколаєві патрульні заскочили одразу двох нетверезих кермувальників спецавтівок.