Випуск від 17.10.2018 (22:00)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 17.10.2018 (17:30)

В окупованому Криму, у КерчІ, студент убив два десятки людей. Це сталося в політехнічному коледжі. Станом на зараз відомо про 19-х загиблих. Іще чотири десятки людей — у лікарнях. Уже оголосили ім’я вбивці. Як і можливий моторошний мотив.

Слідами авіатрощі. Стало відоме ім’я одного з пілотів, що загинули учора в авіакатастрофі літака СУ-27 на Вінниччині.

Тим часом на фронті — знову втрати. За останні півтори доби загинуло двоє наших вояків, іще двоє поранені.

Доля Андріївської церкви. Президент Порошенко заявив — собор планує віддати у користування Вселенському патріарху. Сьогодні у Верховній Раді вже й зареєстрували відповідний президентський законопроект як невідкладний.

Український Томос — не дає спокою. Турецька православна церква хоче судитися із Константинополем. Ніким не визнана церква Туреччини подала до суду на вселенського патріарха Варфоломія. Через його бажання надати автокефалію церкві в Україні.

Сьогодні в урядовому кварталі помітингували. Профспілки зібрали вчителів, лікарів та шахтарів.

Коли з лопатами в руках — і бізнесмени, і урядники, і пенсіонери. На Прикарпатті люди втомилися чекати державного ремонту роздовбаного шляху. І тепер лагодять його самотужки. До кінця тижня планують залатати 4 кілометри.

Погуляли. У Миколаєві батько ніс 5-місячну доньку додому і серед листя — не помітив під ногами розтрощену кришку люка. Чоловік провалився ногою в діру, а дитина полетіла на землю, вона дивом не отримала серйозних ушкоджень. Комунальники швидко цей аварійний люк полагодили. Але поруч залишили — взагалі відкритий.

У черзі — по легкий наркотик. У Канаді повністю легалізували марихуану. Її дозволили продавати не лише для лікування, а й для задоволення.

Незгаяний час, комплексна допомога та — шанс на повноцінну соціалізацію. Як це зробити батькам і медикам, коли в сім`ї народилася дитина з інвалідністю. До Харкова з’їхалися фахівці з 15 країн і вчать цього українців. Адже саме раннє втручання — дає шанс тисячам дітей зуміти найпростіше — ходити до звичайного дитсадка, школи та не опинитися в ізоляції.

У 20 років — презентувати свої прогресивні розробки перед бізнесменами. У Києві триває конкурс стартапів Сікорський челендж. Це — фестиваль для студентів, які представляють власні ідеї у галузі високих технологій. Більшості учасників не більше 25 років, а вони вже укладають угоди на десятки тисяч доларів.

І насамкінець ми вже готові оголосити результати голосування в Телепорталі. Чи варто легалізувати марихуану в Україні? І ось які ми отримали відповіді: Так, її шкода перебільшена  — 18%; так, для лікування — 22% ; ні, це все одно наркотик — 60%.