Випуск від 18.09.2018 (17:30)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 17.09.2018 (22:00)

Хімічний опік після швидкої. У дев’ятирічної дитини на місці уколу проти високої температури —попечена та облізла шкіра. А спідня білизна біля місця ін’єкції втратила колір. Мама постраждалої дитини спробувала шукати відповідь, як таке могло статись. Утім, лікарі запевняють — усе робили за нормами і до діалогу з жінкою не квапляться…

Сьогоднішнє опитування в Телепорталі стосується якраз медичного недбальства.  Чи потерпали Ви від лікарської помилки?

І до подій на українському сході. Там, на щастя, без втрат. 21 раз бойовики відкривали вогонь по наших позиціях учора, і ще тричі — від опівночі сьогодні. Знову із забороненого озброєння — мінометами 82-калібру накривали захисників Лебединського, а 120-м – гатили по оборонцях Павлополя, це Донеччина.

У Сирії сили Асада поцілили у російського літака. Із системи протиповітряної оборони  С200 —  російського виробництва. На облавку ІЛ 20 було 15-ро російських вояків. Усі вони загинули.

На крупі і воді. У Львові вже п’ять місяців подружжя переселенців із Луганська буквально перебивається з хліба на воду. Бо з невідомих причин їм припинили виплачувати пенсії. Чому — людям вдалося з’ясувати лише разом із нашою знімальною групою. Виявилося — проблеми з виплатами у переселенців непоодинокі,  відколи навесні уряд доручив ретельніше перевіряти їхні документи.

Кількагодинна праця на полі — лише за цукерки та печиво. На Запоріжжі люди із розумовими вадами поралися на земельних ділянках тих, хто, власне, мав би доглядати за ними. Інцидент зафіксували у «Таврійському будинку інвалідів». Там мешкає зо дві сотні людей.

Глибокої старості залишитися без домівки. В Одесі надвір викинули немічну бабусю. У жінки є рідні, але не хочуть дбати про неї. Ба більше — саме онуки і продали бабусину квартиру. Тепер вона живе у лікарні. 93-річна жінка навіть не може самостійно їсти, тому годують її медсестри.

Верховна Рада проголосувала за додаткові пільги жертвам нацистських переслідувань. Законом, зокрема, передбачено надання колишнім неповнолітнім в’язням концтаборів права на безоплатний проїзд у громадському транспорті, безкоштовне забезпечення ліками, пільги на оплату комунальних послуг.

Еко-потяг. У Німеччині почав їздити перший у світі поїзд, що рухається завдяки водню.

Найбільша надія людства на порятунок від кліматичного апокаліпсису — екологічні джерела енергії. Без них температура на планеті невпинно зростає. Торік зафіксували рекордні обсяги головного винуватця потепління вуглекислого газу. Унікальний експеримент «Вікон» — чи здатна звичайна українська родина зменшити викиди парникових газів, лише змінивши найпростіші побутові звички.