Випуск від 18.10.2018 (17:30)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 17.10.2018 (22:00)

Кількість жертв вибуху та масового розстрілу у кримському місті Керч зросла до 21-ї людини. Це рАзом із самим убивцею. Слідчі вже підтвердили його особу — це Владислав Росляков. Українська прокуратура теж почала карне провадження – за статтею теракт. Відомо, що помпова рушниця, з якої стріляв юнак, була офіційно зареєстрована.

Слідами авіа-трощі. Стало відоме ім’я американського пілота, який загинув цього вівторка в катастрофі літака СУ-27 на Вінниччині.

Обстрілів поменшало, але знову маємо двох поранених бійців на фронті. Обидва нині у військових шпиталях.

У верховній раді сьогодні продуктивний день. Депутати передали в користування Вселенському патріархату Андріївську церкву у Києві. А ще підтримали в другому читанні зміни до законодавства, які передбачають кримінальну відповідальність за незаконний перетин громадянами країни-агресора українського кордону. Крім цього у першому читанні схвалили проект бюджету.

Рік судової тяганини і роковини страшної трагедії. Рівно рік тому у Харкові лексус Олени Зайцевої розчавив пішоходів на тротуарі. Тоді загинуло шестеро людей, іще стільки ж зазнало травм. Сьогодні на місці моторошної аварії відслужили панахиду за загиблими. Потерпілі, родичі та прості харків’яни знову несуть на вулицю Сумську квіти. Чому досі немає вироку у справі? Та чи вірять родичі і постраждалі у справедливе покарання?

Золота на майже 2 мільйони гривень, знайшли митники на Львівщині. Цінний вантаж виявили у посилці, яка прямувала до України з Великої Британії.

Утеплитися за європейські гроші тепер можуть і співвласники багатоквартирних будинків. До програми «Айк’ю енерджі» залучили ОСББ. Це значить — якщо ви та ваші сусіди готові, приміром, замінити теплопункт, вікна, двері чи утеплити будинок зовні, але не маєте достатньо грошей  —вам допоможуть кредитом. Та ще й повернуть 40% від витраченого. Раніше у цьому сприяли лише фіз.особам — нині два перших ОСББ у Києві отримали живі гроші й утеплюються.

Тож сьогодні у Телепорталі хочемо запитати у вас — Чи вміють українці об`єднуватись?

Донбас очима режисера Сергія Лозниці. Учора у Києві відбулася прем’єра однойменної стрічки. Її сценарій заснований на реальних подіях. Це 13 історій про те, як війна змінила життя людей на окупованих територіях. Цей фільм уже відзначили на канському кінофестивалі — за найкращу режисуру. А Кіно-академіки США додали «Донбас» у список претендентів на премію «Оскар».

Коли мрія — перемагає все. Оксана Чехмистренко виховувала дітей, працювала бухгалтеркою, але насправді все життя хотіла робити те, що суспільна думка не схвалювала, а українські закони —донедавна узагалі забороняли. Жінка мріяла – служити в армії або ж бути водолазом! Шлях до втілення був довгим і складним, та тепер вона впевнено може сказати — можливо все.