Випуск від 18.10.2018 (22:00)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 18.10.2018 (17:30)

Слідами керченського розстрілу. Сьогодні число жертв вибуху та стрілянини у кримському місті Керч зросло до 21-ї людини. Це — цифра з убивцею, студентом Владиславом Росляковим. Від його вчорашніх пострілів та вибухівки, що її, як кажуть російські слідчі, юнак зібрав сам, загинуло 15-теро студентів і п’ятеро дорослих. Українська прокуратура теж почала карне провадження.

Стало відоме ім`я американського пілота, який загинув позавчора серед навчань Чисте небо на Вінниччині у катастрофі літака СУ-27.

Ідемо на схід. Обстрілів поменшало, але знову маємо двох поранених. Обидва нині — у військових шпиталях.

Парламентські баталії — через церкву. Сьогодні у Верховній Раді ухвалили передання Андріївської церкви у користування Вселенському патріархату. Це був невідкладний президентський законопроект. Передавати чи не передавати — про це нардепи дискутували більше, ніж з інших питань.

За незаконний перетин українського кордону відтепер — кримінальна відповідальність.

Роковини трагедії. Рік тому у Харкові Лексус Олени Зайцевої розчавив шістьох пішоходів на тротуарі. Ще стільки ж зазнали травм. Сьогодні на місці моторошної аварії — квіти та панахида. У потерпілих та родичів загиблих, як, зрештою, й у всієї країни, одне питання — чому досі немає вироку у справі?

Фарба — на вагу золота. Буквально. Золоті злитки на майже 2 мільйони гривень знайшли львівські митники у посилці з Великої Британії до України.

Енергоощадність у дії. Тепер висотки можуть утеплитися за європейські гроші. До програми «Айк’ю енерджі» залучили ОСББ. Це значить — якщо ви та ваші сусіди готові замінити теплопункт, вікна, двері чи утеплити будинок зовні, — вам допоможуть кредитом. Та ще й повернуть 40% витрат.

Убивство, дозволене монархом. Така версія турецької поліції щодо кореспондента Вашингтон Пост, який зник у консульстві Саудівської Аравії в Стамбулі. Запеклий критик саудівської королівської родини не виходить на зв’язок із 2 жовтня. До розслідування його загадкового зникнення долучилися американські спецслужби.

Вибачення — поза терміном давності. Прем’єр-міністерка Норвегії перепросила від імені уряду жінок, яких після Другої Світової покарали за стосунки з німецькими вояками.

Довгий шлях до мрії. Оксана Чехмистренко народила трьох дітей, працювала бухгалтеркою, але насправді все життя мріяла про одне. Про те, що українські закони донедавна узагалі забороняли. Жінка хотіла стати або воячкою, або — водолазкою.

І насамкінець ми вже готові оголосити результати голосування. Чи вміють українці об`єднуватись? Так, українці — колективісти — 27%;  Так, але лише на Майдані — 36%; ні, у всіх хата скраю — 37%.