Випуск від 19.09.2018 (17:30)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 18.09.2018 (22:00)

У Дніпрі першокласник вистрибнув з вікна свого класу на третьому поверсі. Бо його там випадково замкнули. Це сталося на групі продовженого дня. Вихователька вела дітей на тиху годину, відволіклася, зачинила клас, а учнів не перерахувала. Малий тим часом запанікував, бо ж поспішав на тренування. Тепер дитина в лікарні.

Минула доба принесла Україні чергові втрати на Сході. Двоє загиблих і один поранений. Напередодні ворог 25 разів відкривав прицільний вогонь по наших позиціях. Іще три провокації здійснив уже сьогодні.

Німецькі медики ледь урятували російського опозиціонера, видавця інтернет-ЗМІ «Медіазона», активіста руху «Pussy Riot» Петра Верзилова. Вихідними його у тяжкому стані терміново перевезли з Росії до Німеччини, де лікарі підтвердили факт отруєння. Друзі та колеги впевнені — воно пов’язане  із розслідуванням щодо приватної військової компанії Вагнера.

Закрити ядерні полігони, демонтувати пускові майданчики і допустити міжнародних експертів, які підтвердять — ядерна зброя з Корейського півострова світу не загрожує.

Сьогодні тема опитування в телепорталі саме про ядерне роззброєння.  Чи варто було Україні відмовлятися від ядерної зброї?

Росія розширює гібридний фронт у світі, а для дискредитації України не втомлюється вигадувати нові фейки. Історія з українською ракетою, яка нібито збила малайзійський Боїнг — черговий доказ цього. Про це заявив Петро Порошенко на ювілейному 25-му форумі вітчизняних видавців у Львові.

Сім років за вбивство дитини. У Харкові ухвалили вирок п’яному водієві, який на смерть збив семирічну дівчинку. Трагедія сталася наприкінці червня. Нетверезий чоловік не впорався з керуванням і вилетів на паркування супермаркету, де саме йшли люди. Під колеса потрапила 7-річна Софія.

Після розголосу в ЗМІ зняли з посади директора Верхньодніпровського будинку-інтернату №2 Геннадія Феденка.

Учні зароблятимуть на смітті. У звичайній столичній школі узялися сортувати відходи. Уклали договір із компанією, яка щомісяця забиратиме сміття і переказуватиме на рахунок навчального закладу гроші. На що їх витрачати — вирішуватимуть діти.

90% людей на планеті дихають забрудненим повітрям. Щороку це стає причиною смерті чотирьох мільйонів. Найбільшим джерелом забрудення є автомобільний транспорт. Понад п’ятдесят відсотків від загальної маси викидів. До того ж, саме автівки — один із головних чинників того, що людство опинилося на межі кліматичного колапсу. Як йому запобігти — відповідає Яна Брензей у спецпроекті «Клімат-контроль».