Випуск від 19.10.2018 (17:30)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 18.10.2018 (22:00)

Новина останньої години. З першого листопада майже на чверть зросте ціна на газ.

У Криму прощаються із загиблими під час стрілянини в Керченському коледжі.

Разючі подробиці. У Консульстві Саудівської Аравії в Стамбулі — турецькі слідчі виявили велику кількість дрібних фрагментів, які вважають рештками тіла журналіста Вашингтон Пост – Джемаля Хашоґґі.

Кір через халатність. На Франківщині у селі Петранка через спалах цієї недуги зачинили школу. Та виявилося, що всі діти були щеплені. Приїхала комісія з МОЗу і з’ясувала — місцеві медики дітям кололи зіпсовані вакцини. Вони їх неправильно зберігали і не мали права використовувати.

У парламенті сьогодні  традиційна п’ятнична порожнеча. Попри те, що офіційно зареєстровані 336 карток, фактично на робочих місцях у залі було не більше, ніж півсотні депутатів.

Тож у сьогоднішньому Телепорталі хочемо запитати у вас:  Як треба карати депутатів-прогульників?

У Києві на стіні станції метро Осокорки з’явився велетенський малюнок. Люди спершу не дуже зрозуміли задум і здійняли бучу. Вікна взялися розібратися і з’ясували — мурал іще не завершений. Це лише перша з-поміж 8 робіт кількох європейських майстрів. Але тут наша Олена Лунькова виявила дещо значно цікавіше. Бо з”ясувалося, що держава за таке мистецтво має заплатити 3 мільйони 650 тисяч гривень.

У єдиному в Україні ліцеї, де військової справи навчають навіть із першого класу, — День відкритих дверей. Займаються дівчата і хлопчики там нарізно. Панянок навчають мов і етикету, кадетів — стріляти та прокидатися за вигуком днювального.

Довга дорога до Сіднея. Національна збірна нескорених майже добу добиралася до місця змагання ветеранів, які зазнали поранень у військових конфліктах. Сьогодні пізно ввечері має відбутися урочисте відкриття «Invictus Games»

Тим часом на фронті так само неспокійно. Під кулями бойовиків опинились і мирні жителі — учора надвечір противник обстріляв контрольний пункт в’їзду «Мар’їнка».

Традиційно у п’ятницю ми щоразу згадуємо тих, хто втратив через війну найцінніше — своє життя. Цього тижня троє загиблих на фронті. Ще один захисник України помер у шпиталі. Він три роки боровся за життя після важкого поранення. Також стало відоме ім’я бійця, що загинув минулої п’ятниці.