Випуск від 19.11.2018 (17:30) | 19.11.2018 | 2018

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 16.11.2018 (22:00)

Довжелезні черги на зупинках, повні тролейбуси, а подекуди — з поламаними дверима. В Херсоні  страйк приватних перевізників. Не курсує майже сотня маршруток.

Тиждень — без газу. Так живуть у запорізькій висотці – сотні мешканців. Вентиля їм закрутив єдиний постачальник палива – «Запоріж-газ», бо його ремонтники, начебто, не змогли потрапити в кілька квартир — аби перевірити побутове обладнання. Люди припускають, що таким чином компанія бореться із боржниками. Сумлінні платники – чекають на ревізорів ледь не цілодобово, але працівники компанії-монополіста — не квапляться.

Перекрили шлях і вимагають підписати договір про постачання газу. В місті Сміла, де минулого тижня був справжній тепловий колапас — люди побоюються, аби на них не перекинули борги компанії, яка раніше постачала їм тепло. Вони знову вийшли з протестом і вимагають — аби Нафтогаз з’ясовував свої стосунки з боржником у суді. А люди, які справно платили — тут ні до чого.

На два місяці — без права внести заставу — Ужгородський міськрайонний суд арештував молодика, який автівкою переїхав прикордонника.

Двоє наших захисників — поранені цієї ночі на Сході. Від опівночі бойовики тричі обстрілювали позиції українських військових прицільно та інтенсивно, звітують у штабі Операції об’єднаних сил. Лише за добу бойовики 16 разів порушували режим тиші. Найгарячіше було на Луганському й Маріупольському напрямках.

Людяність у нелюдяний час. До роковин Голодомору — Інститут Національної пам’яті — представив нове видання книги про доброчинців за часів геноциду.

Отже, український Голодомор — сьогоднішня тема опитування в Телепорталі. Й питання таке: Чи зачепив Голодомор саме Ваш рід?

Паливні протести. Сотні тисяч фрацузів — мітингують проти здорожчання бензину та солярки. Мітингарі  у яскравих жовтих жилетах по всій країні заблокували дороги. А в Парижі дісталися навіть до Єлисейського палацу. Поліція розігнала маніфестантів сльозогінним газом. Зо 400 учасників акції дістали травми.

Мексиканцям вже остогидли біженці із Гондурасу. Мешканці прикордонного міста Тіхуана — влаштували акцію — проти каравану мігрантів, які сподіваються потрапити до Сполучених Штатів. На кордоні вже зібралося понад три тисячі втікачів. На підході — ще сім тисяч. Люди полишають рідну країну — через бідність та голод. Та у Мексиці їм не раді.

Дмитро Шуров, лідер гурту П’яно бой — зібрав цілий Палац Україна. Це символічно для кожного українського музиканта, бо свідчить про справжнє визнання. Наша Емма Антонюк — привітала артиста з першою великою залою. Й довідалася,  хто стоїть за проектом П’яно бой і до чого тут боротьба за рівні права.