Випуск від 20.09.2018 (22:00)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 20.09.2018 (17:30)

Рясний парламентський день. Сьогодні зранку зі щорічним посланням до депутатів звернувся Президент. А пообіді Рада нарешті переобрала Центрвиборчком. З парламентської трибуни Петро Порошенко говорив про армію, єдину помісну церкву і європейські прагнення. Прагнення депутати — підтримали голосами.

Центрвиборчком оновлено. Парламентарі звільнили попередніх і затвердили 14-ть нових членів ЦВК. На все про все депутати витратили годину часу.

Поки в парламенті кипіла робота, під його стінами — вибухало. Праворадикали влаштували мітинг, потім спробували пробитися через поліцейський кордон і почали підривати петарди.

Операція НАБУ проти Розенблата була протиправною. Так вирішив Апеляційний суд Києва. У закритому режимі, без виклику сторін суддя Руслан Арсірій зобов’язав детективів НАБУ і прокурорів САП дотримуватися законодавства щодо гарантій депутатської недоторканності.

Знову взаємні погрози. Україна каже, вишле з країни консула, а Угорщина у відповідь, що перекриє Україні шлях до Європи. Причина — у скандалі на Закарпатті. Там угорський консул тихцем видає паспорти Угорщини українцям.

За минулу добу — один поранений боєць. Він потрапив під гранатометний обстріл під Новотошківським. Його доправили до шпиталю у стані середньої тяжкості. За минулу добу — 24 прицільних обстріли. Бойовики гатили зі 120-х та 82-х мінометів, випустивши загалом 25 мін. Ще 7 обстрілів, у тому числі зі ствольної артилерії, вже нарахували від опівночі.

Вони тепер разом навіть у кратер вулкана спускаються. Це зробили очільники Північної та Південної Кореї аби закріпити успіх перемов про знищення ядерної зброї на півострові.

Наколоті полуниці — як підлітків жарт. Задля розваги хлопчина з Австралії нашпиговував ягоди голками. Їх знаходили також у яблуках і бананах, куплених у місцевих магазинах. Пошуки уламків літака, гасіння пожежі, посадка борту зі зламаним шасі. І все в реальному режимі. У Бориспільському аеропорту — другі за Незалежності країни навчання такого розмаху. На них зібралося дві сотні люду і майже сорок одиниць техніки.

Вогняний смерч зі шлангом. Пожежним. Канадські вогнеборці, що приїхали гасити лісове займання, стали очевидцями полум’яного торнадо. Доки вони фільмували це рідкісне природне явище, смерч захопив їхній рукав для води.

Торішній розгул стихії через глобальне потепління завдав збитків світовій економіці на понад триста мільярдів доларів. Це рекорд. І це лише початок. Причина стрімких кліматичних змін — надмірні викиди парникових газів через людську діяльність. Як-от — сміттєзвалища. Відходи і сортування —  тема сьогоднішньої серії спецпроекту Яни Брензей «Клімат-контроль».

Ми готові оголосити результати сьогоднішнього опитування в Телепорталі. Чи хотіли б Ви мати подвійне громадянство? Так, треба мати запасний аеродром — 59%; ні, я патріот — 39%; байдуже, я вже маю — 2%.