Випуск від 21.09.2018 (17:30)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 20.09.2018 (22:00)

У Запоріжжі перехожі помітили неадекватну літню пані, яка падала на маленьку дитину, а потім потягла її у бік шосе та намагалася перейти дорогу. Бабусю, від якої тхнуло алкоголем, очевидці зупинили, дівчинку від неї забрали, та викликали поліцію і медиків.

Немовля — у коробці з-під йогурту. У Первомайську, що на Миколаївщині, новонароджену дитину залишили просто на подвір’ї пологового будинку.

Продовження паспортного скандалу. Угорські дипломати не зрозуміли Павла Клімкіна. Міністр закордонних справ сьогодні поточнив у Твіттері — у скандальному відео з Закарпаття його найдужче обурив навіть не сам факт роздавання паспортів. А те, що громадян просили тримати це в секреті від України.

Договір про дружбу і співробітництво України з Росією — скінчився. Офіційно. Міністерство закордонних справ сьогодні передало російській стороні ноту про не подовження партнерської угоди з Російською Федерацією. Договір був укладений 20 років тому, у ньому йшлося про непосягання на територіальну цілісність та безпеку країн.

Віддавати борги, платити більше військовим, медикам та вчителям. Усе це — плани наступного року. Уряд представив у парламенті проект держбюджету на 2019 рік. Очільниця міністерства фінансів розповіла про майбутні витрати і прибутки.

На 25-ому Книжковому форумі — рекордна кількість мотиваційної літератури. З кожним роком попит на видання про самовдосконалення зростає. Книжки про фінанси, навчання, особисте життя, кар’єру, навіть про те, як без труднощів прокидатися вранці.

Наскільки ви книголюб — сьогоднішня тема опитування в Телепорталі. Чи читаєте Ви бодай кілька книжок на рік?

Неймовірний успіх. Українка Дар’я Білодід стала наймолодшою чемпіонкою світу з дзюдо.

Буйволи — у поміч для боротьби з наслідками глобального потепління. За вісімсот кілометрів від столиці, на краю української географії, в маленькому селі на Одещині — взялися протистояти кліматичним змінам. Завезли водяних буйволів, аби озера не пересихали, а береги не перетворювалися на очеретяні хащі. Самі ж селяни – відмовляються від газу та висаджують енергетичні верби.

Державна програма з протистояння глобальному потеплінню є. Але вона носить рекомендаційний характер. Жодних суворих обмежень та покарань за невиконання. Як, не чекаючи на державу, кожен із нас може долучитися до боротьби з кліматичними змінами — впродовж тижня розповідала Яна Брензей у спецпроекті «Клімат-контроль».

Нова домівка для легендарних льотчиків. До Луцька, на постійне місце дислокації, переїхала 204-та Севастопольська бригада тактичної авіації. Після окупації Криму та 4 років поневірянь чужими аеродромами — їй нарешті дали власну базу на місцевому військовому летовищі.

Воєнна хроніка. За минулу добу бойовики двадцять два рази гатили по позиціях українських військових. Щоп`ятниці, хвилиною мовчання ми вшановуємо бійців, які полягли на фронті. За тиждень — маємо три втрати. Своїх героїв країна має знати поіменно.