Випуск від 25.09.2018 (17:30)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 24.09.2018 (22:00)

Й одразу — до подій на сході. Там через вибух міномета «Молот» — постраждало двоє українських військових. Обидва поранені бійці — в лікарні. Загрози їхньому життю немає, запевняють у Міноборони. За офіційною інформацією — пригода сталася під час бойових дій. Українські військові відстрілювалися.

Побив трьох своїх малих дітей. На Херсонщині батько розлютився на синів, які галасливо гралися в кімнаті й почав вгамовувати їх кулаками. Найбільше дісталося старшому, 4-річному. У нього переламана ключиця. А його 3-річний та 4-місячний братики  в саднах та синцях. Зараз малеча з матір’ю — в лікарні.

Залякати правосуддя. У столичному шевченківському суді — хвиля погроз. На свої телефони працівники установи отримали ось такі повідомлення. Адресат підписався символічно — «Тризуб». У тексті він ніби то захищає українських патріотів і вимагає засудити конкретну особу.

В Івано-Франківську пенсіонерка майже до стелі засипала мотлохом — двокімнатну оселю. Тхне на весь під’їзд. Сновигають миші й таргани. Як боротись із цим — сусіди не знають. Прибирати в своїй хаті сама не хоче, а іншим — не дозволяє. Безпорадні й урядники. Адже жінка визнана дієздатною.

Отже сьогоднішня тема опитування в Телепорталі — люди й сміття довкола них. Тож питання таке: Чи готові Ви разом із сусідами прибрати біля дому?

Ми продовжуємо спецпроект «Шукав долі в чужім полі» про трудову міграцію українців. І в другій серії покажемо — чому батьки змушені полишати своїх дітей, аби по 9 годин поспіль — вкручувати на польському заводі чотири гвинтики. Шлях заробітчан від рідної домівки — до місця праці на чужині різноробом за конвеєром.

Нечувано багато українців поїхало за кордон цього річ відпочивати. Влітку потік мандрівників збільшився на 30 відсотків, порівняно з попередніми двома роками. Це дані Центру розвитку туризму. У пікові дати — щодня з України до Туреччини і Єгипту відлітало зо 35-ть чартерних рейсів. Окрім цих двох держав у цьогорічному топі — Болгарія, Греція та Іспанія.

Від сьогодні в обігу нова 20-ти-гривнева купюра. За дизайном вона схожа на оновлені банкноти номіналу 50 та 100 гривень. Колір двадцятки — розробники не змінювали, він лишається зеленим. Зберегли й основні символи грошової одиниці — з лицевого боку портрет Івана Франка, зі зворотнього —  зображення Львівського оперного театру.

Запроси мене з війни. Такий проект сьогодні в Кабміні представило Міністерство інформаційної політки спільно з Вікнами. Його мета — допомогти військовослужбовцям адаптуватися після війни завдяки танцю! Жінки, а серед них і волонтерки, і військові кореспондентки — запрошують до танцю вояків — своїх коханих, друзів або ж родичів.

Десять років до перемоги. Наймолодша чемпіонка світу з дзюдо — Дарина Білодід — повернулася до Києва. Їй лише 17-ть. Поміж щоденними багатогодинними тренуваннями — вона встигає вчитися на факультеті журналістики і мріє виспатися. Дарина досі не вірить, що виборола перше місце в чинної чемпіонки з Японії.