Випуск від 25.09.2018 (22:00)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 25.09.2018 (17:30)

Нові жертви Молота. На передовій вибухнув міномет вітчизняного виробництва. Постраждало двоє українських військових. Обидва поранені бійці — в лікарні. Загрози їхньому життю немає, запевняють у Міноборони.

Гучне затримання. В Одесі схопили підозрюваних у замаху на місцевого активіста Олега Михайлика. В якого стріляли в суботу ввечері.

Скалічив власних дітей. На Херсонщині батько відлупцював трьох своїх синів. Малюки гамірно гралися й він вирішив так суворо їх втихомирити. Хлопчики всі в синцях, навіть чотири-місячний. А у найстаршого 4-річного Давида — зламана ключиця.

СМС-атака. В столичному шевченківському суді — хвиля погроз. На свої телефони працівники установи отримали ось такі повідомлення. Адресат підписався — «Тризуб». У тексті він нібито захищає українських патріотів і вимагає засудити конкретну людину. Кого просить покарати «Тризуб» — у суді поки не кажуть.

В Івано-Франківську літня жінка завалила непотребом свою квартиру. Нанесла зі смітника смердючого мотлоху під самісіньку стелю. Розплодила мишей, тарганів. У під’їзді — нема чим дихати. Люди вже неодноразово самотужки все з її квартири вигрібали. І не можна з нею дати ради. Бо медики називають жінку — дієздатною.

У нашому спецпроекті «Шукав долі в чужім полі» — розповідаємо про трудову міграцію українців. І в другій серії Борис Сачалко пройде весь шлях разом з українськими заробітчанами — до Польщі. Хто їх там зустрічає, які в них умови життя й головне — чи дійсно різнороби отримують стільки, скільки обіцяють?

Нечувано багато українців поїхало за кордон цього річ відпочивати. Влітку потік мандрівників збільшився на 30 відсотків, порівняно з попередніми двома роками. У пікові дати — щодня з України до Туреччини і Єгипту відлітало зо 35-ть чартерних рейсів. Окрім цих двох держав у цьогорічному топі — Болгарія, Греція та Іспанія.

Зупинити Північний потік-2. Із таким закликом до Німеччини звернувся Дональд Трамп на Ген-асамблеї ООН. Американський президент застерігає: будівництво цього газогону зробить Берлін цілковито залежним від російської енергії. Виступ Трамп почав із власних здобутків.

Новенька двадцятка. Від сьогодні в обігу нова 20-гривнева купюра. За дизайном вона схожа на оновлені банкноти номіналу 50 та 100 гривень. Кольору двадцятки розробники не змінили, він лишається зеленим. Зберегли й основні символи грошової одиниці — з лицевого боку портрет Івана Франка, зі зворотнього — зображення Львівського оперного театру.

Запроси мене з війни. Такий проект сьогодні в Кабміні представило Міністерство інформаційної політки — спільно з Вікнами. Його мета — допомогти військовослужбовцям адаптуватися після війни — завдяки танцю!

Тендітна красуня — гордість країни. До Києва повернулася наймолодша в історії чемпіонка світу з дзюдо — Дарина Білодід. Дівчині лише 17-ть, але їй у фінальному поєдинку вдалося перемогти попередню чемпіонку світу з Японії.

Результати вашого голосування в Телепорталі. Чи готові Ви разом із сусідами прибрати біля дому? Так, готові прибирати і мають регулярні суботники — 49%; ні, важають, що для цього є двірник —41%; байдужі, бо в них і так чисто — 10%.

Сам — посеред океану. 18-річний юнак майже два місяці дрейфував на невеличкому плоту, доки його не врятували.